Foto zákazníka
SOFA Dog Wear

Kasper

Whippet
majitel: Johannes Kropf
V akci

Gabriel

Lehká softshellová bunda pro chrty s lepenými švy
Původní cena: od 1180 CZK
Sleva
40%
708 CZK

Garp

Zateplená pláštěnka pro chladné deštové dny
Původní cena: od 1290 CZK
Sleva
40%
774 CZK

Quinto FORTE

Termo tílko - teplé, nová verze
Původní cena: od 540 CZK
Sleva
50%
270 CZK

Zoe

Pláštěnka s podšívkou s bambusovým vláknem
Původní cena: od 770 CZK
Sleva
40%
462 CZK

Anubis

Luxusní a velmi teplá bunda vhodná pro chrty a středomořská plemena
Původní cena: od 1720 CZK
Sleva
50%
860 CZK
SOFA Dog Wear - idea a historie firmy

Kdo jsme?

 

Nápad založit firmu na produkci psí módy vznikl na sklonku roku 2008 jako reakce na neuspokojivý stav nabídky psí konfekce. Vývoj modelů Anubis zpočátku zaštítila firma SOF.Architekti, s.r.o. V srpnu roku 2009 byla společnost SOF.Anubis, s.r.o. zapsána do obchodního rejstříku a stala se tak nositelem značky Anubis, určené především pro chrty.

 

Na počátku roku 2011 forma prodělala vnitřní změny a vzhledem k novým okolnostem došlo na změnu názvu firmy na SOFA Dog Wear, s.r.o. a analogicky se název značky změnil na SOFA Dog Wear. Sortiment značky se v současnosti rozšiřuje tak, aby uspokojil požadavky všech plemen psů.

 

 

Od "Luxury, outdoor and daily wear" k "Oblékáme psy"

 

Značka Anubis používala motto tohoto znění: "Dogs in vogue. Luxury, outdoor and daily wear."

 

Kdo si zažil časté oblékání jednoho nebo více psů, ten ví, jak se s oblékáním dá natrápit, jak je často komplikované oblečky po dešti sušit a jaké je to je prát. Chceme produkovat oblečky snadno oblékatelné, udržovatelné a po všech stránkách praktické. Proto produkujeme DAILY WEAR.

 

Psi se s námi účastní mnoha aktivit, jezdí s námi pod stan, chodí na běžky i na dlouhé túry. S těmito aktivitami se brzy objeví potřeba teplého, ale sportovního oblečení do závějí, potřeba pláštěnek na jarní tůry či pořádného pelechu pro spaní pod stanem. Proto produkujeme oblečení, které si zaslouží označení OUTDOOR WEAR.

 

Proč si s psím oblečením trochu nepohrát? Nechodíme přeci vždy jen do polí. Proč pejskovi nedopřát trochu luxusu nebo se jeho oblečením jen nepobavit? Není důvod, proč pejskům a sobě nedopřát trochu luxusu. Proto produkujeme LUXURY WEAR.

 

Změny v názvu firmy a značky šly ruku v ruce s rozšířováním sortimentu oblečení jednak co do typů, ale také co do nabídky velikostí. Produkce v souladu s výše uvedenými proncipy se stala samozřejmostí. V rámci zakázkové výroby jsme byli nejednou postaveni před ne zcela obvyklé zadání, kdy bylo naším úkolem vytvořit oblečení například pro sportovní, zdravotní nebo jiné využití. Proto jsme se rozhodli používat jednduché motto: "OBLÉKÁME PSY".

Shop:

SOFA Dog Wear
Strojírenská 259/16, 155 21 Praha 5 - Zličín
Czech republic
+420 734 493 214
Operator of this e-shop:

SOFA Dog Wear PRODUCTION, s.r.o.
ičo: 03841421
dič: CZ03841421